You are protected by SSL Certificate.
Products by company
Search by category
ANTI-COUNTERFEIT
REQUEST CALLBACK
SEND US A LETTER
FREE CATALOG
Search
Newsletter
Enter your email to signup for our newsletter

Visit our Newsletter page
 


    ALL PRICES IN USD!
  • $15.00 flat shipping rate and free shipping after $147.00! (Euro Union and for products only)
  • 50% off shipping after $200.00 for Non-EU Europe countries (Switzerland, Great Britain, Norway and Iceland). Shipping is halved after the order is finalized.

Your are viewing the page serving:: Europe.
Select other location:: USA and all other countries or Canada.
Which store serves my country?
$34.99
Book 2 in Turkish (soft cover) - Ringing Cedars of Russia.
Brand name: Ringing Cedars of Russia
Siberian Cedar/Siberian Pine - Scientiffic Name: Siberian Cedar Pine - Latin Name: Pinus Sibirica
weight: 4.6 ounces = 130 grams
Status:


Rate Rate Rate Rate Rate Rate Rate Rate Rate Rate Rated: 9.55 from 10
This article has been seen 23212 times.
Number of Votes: 103
Excellent Good Fair Poor Useless 

  • 100% natural, Wild harvested, No preservatives, No artificial ingreedients, No GMO.
  • New products: Essential Oils of Siberian Cedar, 100% natural Chewing Gum of Cedar and Larch Resin

$34.99
Book 2 in Turkish (soft cover) - Ringing Cedars of Russia.

HER TOHUM İÇİNDE EVRENSEL BİLGİYİ BARINDIRIR

Sibiryalı bir işadamı olan Vladimir Megre, 1994 yılında Sibirya'nın tayga ormanlarına doğru ticari bir geziye çıktığında tanıştığı yaşlı bir adam ona "Çınlayan Sedir" ağaçlarıyla ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi.

Ama yaşlı adamın torunu olan Anastasya ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olacağını nereden bilebilirdi ki.

Sibiryalı Şaman Anastasya'dan öğrendikleriyle çok derin bir dönüşüm yaşayan Megre, tüm ticari planlarını bir yana bırakarak Anastasya'ya verdiği sözü tuttu, Anastasya'nın cömertçe paylaştığı iç görüleri paylaşmak üzere kitaplar yazmaya başladı; daha önce tek bir yazı ya da şiir yazmamasına rağmen.

Bundan sonra olanları Vladimir Megre asla hayal edemezdi. Kitap milyonlarca insana büyük heyecan ve ilham verdi. Hiçbir reklamı yapılmayan Çınlayan Sedir kitapları serisi, kitabı daha bitirmeden bile eşlerine dostlarına alanlar ve kitabı okuyanların çevresindeki insanlara hararetle önermesiyle bir fenomene dönüştü.

Hayatımızın HER boyutunda yaşadığımız ve düşündüğümüz konuları içerdiği için kitabı bir kategoriye koymak mümkün değil. Sağlıklı hamile kalmak ve doğumun öneminden çocuk yetiştirmeye, bireysel ve sosyal sorunların çözümünden bahçıvanlığa, düşüncenin nasıl yarattığından insan hayatının anlamına, megalitik (tarih öncesi çağlara ait) bilimden insanlığın gizlenmiş olan şok edici gerçek tarihine, cinsellikten dine yayılan konuları kapsayan bilgiler her birimizin içinde var olan sınırsız potansiyeli keşfetmemizi sağlıyor.

Bu zihin açıcı ve insanı derinden sarsan kitaplar, elinizden bırakamadığınız sürükleyici bir roman gibi keyifle ve kolaylıkla okunuyor... bir belgesel yapıtın gerçekliğine sahip... ve derin iç görüleri içeriyor.

Bu kitap daha önce okuduğunuz HİÇBİR kitaba benzemiyor.

Okuduktan sonra aynı şeyi siz de başkalarına söyleyeceksiniz...


kolyeyı bugun topraga basıp taktım,farklı bısey hıssetmedım.gercek oldugunu anlayabılırım

Ayşegül DUMAN, Tarih: 25 Eylül 2008, Perşembe


bu kitabın turkiyede ilgi çekecegini umuyodum...şu an kitabı okuyorum ,tek kelime ile mukkemel.

mariana kemertaş, Tarih: 02 Ağustos 2008, Cumartesi


şuanda çınlayan sedir ağacı taşıyorum ve anastasya okuduktan sonra çok değişiklik oldu son derece güzel bir kitap ve herkaze tavsiye ederim

melih ecer, Tarih: 22 Temmuz 2008, Salı


Şu anda boynumda çınlayan sedir ağacını aklımda ise Anastasyanın bende uyandırdığı soruları taşıyorum.

İlk aklıma gelen sorular Anastasya gerçekten varmı ? Böyle bir insan olabilir mi ? İnsan formunda böyle bir enerji var olabilir mi ?

Sonra farkettim ki aslında bu soruların cevaplarının bir önemi yok.Yani Anastasya var olsada olmasada önemli olan Anastasyanın Vlademir üzerinden bize anlattığı harkulade bakış açısı,bilgelik ve sevgi.

Hayata dair,kadın erkek ilişkilerine dair,sezgisel olarak seçtiğim ve seçmediklerime dair bu kitapda çok şey buldum.Serinin geri kalanınıda heyecanla bekliyorum.

Kendinize bir çılgınlık yapın bence,kitabı okumak için kendinize bir şans tanıyın :)

Barış Bilen VURAL,


Kitabi okumaya basladigimda, tanidik birseylerin tadini alir gibi oldum..Fantastik Kurgu, diye düsünmeye basladim..Biraz daha ilerleyince okudugum kitaplardan ve seyrettigim filmlerden cagrisimlar yapmaya basladi..Kadim Gücler,karanlik gücler,kelimeleri bana cokca "Yüzüklerin Efendisi"Kitaplarini ve filmlerini hatirlatti.....Birde,Ursula K.LeGuin'in "Yerdeniz,Yerdeniz Büyücüsü,Atuan Mezarlari,En Uzak Sahil,Tehanu"kitaplarini.. Nell,Yesil Yol,Ates,Ayi,At üfleyicisi,Tilki ve Kiz, v.s.Filmlerini de.... Tohumlarin bilgeligini ve iyilestirici gücünü okurken,kesinlikle ,tüm varligimla ve bilgimle inandim.. Kitaptan, beni cogaltan ve zenginlestiren bilgiler aldim ama,bir o kadarda soru olustu.. Benim dünyama yeni birseyler kattigi icin "Anastasya"ya TESEKKÜRLER! Yayinladigi icin,Kuraldisi'na da TESEKKÜRLER!

aynur turan, Tarih: 13 Temmuz 2008, Pazar


Merhaba. Anastasya ile ilgili bir yorum yazisi yollamistim.Yayinlanmadi. Acaba neden?
Sevgiler

Kuraldışı: Üyelerimizin tüm yorumları yayınlanmaktadır, teknik bir nedenden dolayı yorumunuz bize ulaşmamış, tekrar yazmanızı rica ediyoruz. Teşekkür ederiz.

aynur turan, Tarih: 09 Temmuz 2008, Çarşamba


Sevgili Nil ve Saim ışık yayan bütününüze hayranım ve varlığınıza şükran duyuyorum. Gelişim, oluşum, deneyimleyişim yolculuğumda Kural Dışının kitapları ile besleniyorum. Anastasya'nın doğayla doğal uyumu ve yaşam hakkında anlattıklarını okuduğum sayfaları beni içine almaya başladı.
500 yıllık bi ağacın, kozmik enerjiyi emmiş ve yaymayı bekleyen bir ağacın parçasını yüreğimin üstünde taşımak harika bir duygu. Daha kolyeyi ilk taktığımda bir ürperti hissettim ve hediye ettiğim de, aynı ürpertiyi takar takmaz hissetti. Cildim ve saçımda canlılık oluştuğunu gözlemliyorum ve içsel olarak dingin hissediyorum. Tamamlanma sürecindeyken tam da bu sırada sedir ağacı kolyesi ve kitapla tanışmam harika bir 'tesadüf':)
500 yıl topraktan, sudan, havadan beslenen çınlayan sedir ağacı ömrünü doldurduğunda, içinde birikeni bizlere sunuyor. Ne güzel bir varlık:) Artık daha net biliyorum: Sevgili Nil ve Saim Kural Dışındaki her yayın sizin o harika birikiminizden geçerek, bizlere-bütüne dokunacaksa yayımlanıyor. Tek tek itinayla araştırılıp, seçilip özenle bizlere sunuluyor. Anastasya gibi.
Ne iyi etmiş de olmuşsunuz:)

Bade, Tarih: 09 Temmuz 2008, Çarşamba


hiç bekledigim gibi degildi.tamamen fantezi ürünü bir kitap.manken gibi yarı çıplak genç kız ormanda yaşar... bana kattıkları oldu tabi

meral demirbas, Tarih: 08 Temmuz 2008, Salı


Sevgili İdolüm Nil Gün,
Anastasya'yı bir solukta bitirdim, benim paylaşmak istediğim, kitap zaten çok güzeldi, ona bir diyeceğim yok, ancak kitapla hediye gelen kolyeyi taktıktan çok kısa bir süre sonra, aynada kendime bakıyordum, tam boğaz çakramda bir enerjinin hemde dışarıdan görülecek şekilde dalgalanmalar olduğunu gördüm, o sırada hatta kendimi kötü hissettim, ancak sonrasındaki duygu mükemmel bir şeydi, bir rahatlama hissi, daha sonrasında ise, sanki yıllardır biriktirdiğim ifade edemediğim tüm duygular ortaya çıktı ve yaklaşık 20 gündür bu bastırmış olduğum duygularımı izliyorum, yıllardır kendimi ( farkındalığım olmadan önce ) diğer canlılardan ayrı olduğumu düşünüyordum.Ancak bu sedir ağacı ile anlamlandıramadığım bir etkileşim yaşıyorum, bunu hayatıma çektiğim için önce kendime ve sonra tabiiki sana TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Seni seviyorum, şu anda da İÇİMİZDEKİ ŞAMAN isimli kitabını okuyorum, bu kadar güzel yazmak zorundamısın Nil Gün :-))
eline sağlık mükemmel kitaplarından bir tanesi

Hayat Taş, Tarih: 04 Temmuz 2008, Cuma


Bu kitabın okurlarda oluşturduğu ilk soru şu: ''Acaba Anastasya gerçek bir karekter mi, yoksa kurgu bir karekter mi ?'' Bence bunun hiç bir önemi yok... Çünkü kitapta paylaşılan bilgiler, bu soruyu önemsiz kılacak kadar değerli ve ilginç. derin bir bakış açısı sunuyor bizlere. İnsan-doğa bağlantısını çok saf bir dille anlatmış, anlamama şansımız yok. Bence üzerinde asıl düşünülmesi gereken soru şu: ''Acaba kendi özdoğamızdan ne kadar uzaklaştık ki, bir sürü alerji ile savaşır olduk ?'' Düşünsenize, artık bebekler alerji ile doğuyor (polen alerjisi, çimen alerjisi,...) Ayrıca tohum'un tükürük vasıtası ile insan bedensel bilgilerini kayda alması bence akla çok yatkın, nitekin bir sürü şifacı, tükürük sayesinde hastalık teşhisi koyabiliyor. Peki o zaman bu mekanızma niye tersten de aynı verimlilikle işlemesin ki ? Kısacası, yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsak, o zaman yeniliklere de açık olmalıyız.

dilek taşçılar, Tarih: 17 Haziran 2008, Salı


Kitabı çok sevdim. Kolyemi taktım. İçimde uyanan büyük bir ümitle ve şevkle takıyorum kolyemi. Bende var olanı kendim ortaya çıkartıp geliştiremediğim ortada. Ümitle yeni kitapları bekliyorum. Çok merak ediyorum. Onlarıda yayınlayacak mısınız? Saygılarımla

beril sönmez, Tarih: 16 Haziran 2008, Pazartesi


anastasya gecek olamaz,,buna ınanmıyorum.anastasya adı konmus,boyle bırsey var olabılır ama NE_?Insan ve kadın oldugunu cok sıklıkla belırtıyor,kendısının de kadınlık duygularının oldugunu,ama bı ormanda ot yıyerek yasamak....bılmıyorum,....!!aralıklı olarak 5 saatte bıttı,surukleyıcı...ve cok ılgınc,,serının devamını kesınlıkle okumak ıstıyorum.

S.Rabia, Tarih: 15 Haziran 2008, PazarS.Rabia Tarih: 15 Haziran 2008, PazarRead the Frequently Asked Questions about this item

Special Promotions
Quantity Discounts
 
$34.99
Book 2 in Turkish (soft cover) - Ringing Cedars of Russia.
 

 
 


Code #EU132S


Related Items:
 
$34.99
Book 1 in Turkish (soft cover) - Anastasya
 

Code #EU131S
This site is protected with SSL Certificate 128 bit encryption for info on SECURITY and our Privacy Policy CLICK HERE
Immediate Assistance: USA: 1-877-862-3327 ENG: 0-870-068-9694 CAN: 1-888-994-6495
For other countries and other ways to contact us CLICK HERE

GO BACK COPYRIGHT © 2003-2018 www.RingingCedarsofRussia.org GO TO TOP
HOME / STORE / INFO / DISTRIBUTORS / WHOLESALE / FORUM / CONTACTS / TRACK & CONFIRM / LINKS / PROJECTS

Story of publication / Newsletter / Catalog / Anti-counterfeit / Products / FAQ / Recipes / Reviews / News / Events / Resources


Ringing Cedars of Russia
Barda Olga
Chervatuk Kins Domain
Kins School
Yamuna


Books in English
$34.99
Book 2 in English - Ringing Cedars of Russia

$34.99
Book 3 in English - The Space of Love

$34.99
Book 4 in English - Co-creation

Books in Turkish
$34.99
Book 1 in Turkish (soft cover) - Anastasya

$34.99
Book 2 in Turkish (soft cover) - Ringing Cedars of Russia.

Cedar products
$1.00
Donation

$128.85
Special: Buy 3 Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 5% and get one FREE!

$98.85
Special: Buy 3 Siberian Cedar Nut Flakes and get one FREE!

$10.00
Shelled Cedar Nuts 100g/0.2lb

OUT OF STOCK
$24.00
Shelled Cedar Nuts 0.5lb

OUT OF STOCK
$78.00
Shelled Cedar Nuts 2lb

$39.80
Siberian Cedar Nut Oil 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$80.95
Siberian Cedar Nut Oil 250ml - Kin Domain's Gold Collection

$49.80
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Sea Buckthorn - Kin Domain's Gold Collection

$42.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 5% 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$47.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 10% 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$54.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 20% 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$59.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 30% 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$124.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 30% 250ml - Kin Domain's Gold Collection

$64.95
Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 40% 100ml - Kin Domain's Gold Collection

$147.95
10% Off
NOW: $133.15

10% OFF Siberian Cedar Nut Oil enriched with Resin 40% 250ml - Kin Domain's Gold Collection

$32.95
"Cedar Power" Cedar Nut Flakes - Gold Collection

$4.20
Cedar Wood Pendant - oval

$7.74
Cedar Wood Pendant with Bark - Kin Domain's Gold Collection

$8.95
Siberian Cedar Branch Pendant - Kin Domain's Gold Collection

$11.95
Cedar Root Pendant

$21.55
Cedar Wood Amulet - Eternal Love

$23.95
Cedar Wood Amulet - Soulmates

$27.95
Cedar Wood Amulet - Yin and Yang

$32.00
Cedar Wood Amulet - Flower of Sun with listvenite (uncolored)

$35.00
Cedar Wood Amulet with listvenite

$29.45
2 Part Cedar Wood Panel

$6.79
Essential Oil - Siberian Fir 10g.

Video
$19.95
Bright Tidings

Terms and Conditions
Hosted by Shinjiru