View the full version of this mon's issue onlinePress here to view the newspaper signup pageEnter a secure mode - online version

Visit our Frequent Questions pageView the Printer Friendly version of this issueContact us

JULY 2008

If this message is corrupted or you are unable to view images please click here.

THE EARTH - Online Monthly Newspaper of the
"Ringing Cedars" movement.

Language Selection:
English | Русский | Deutsch | Türkçe

 

Türkiye’de, “Rusya’nın Çınlayan Sedirleri” kitap dizisinin yazarı Vladimir Nikolayeviç Megre’nin katılımıyla düzenlenecek okur konferansı ilanı.

Saygıdeğer “Rusya’nın Çınlayan Sedirleri” dizisi okurları, Vladimir, “Anastasya” kültürünü ve Sanatı Destekleme Vakfı, Ringing Cedars Ltd. ile birlikte, с 10 Ekim-17 Ekim 2008 tarihleri arasında “Rusya’nın Çınlayan Sedirleri” dizisinin yazarı Vladimir Nikolayeviç Megre’nin de katılımıyla uluslararası bir okur konferansı düzenleyecektir.

KONFERANS PROGRAMI:

1. GÜN 10.10.2008 :  Varış, yerleşme, kayıt işlemleri, konferans programı, otel yerleşimi ve diğer gerekli bilgiler. Kapalı devre televizyon yayınında “İzninizle Kendimi Tanıtayım” adlı, konferans katılımcılarını, yapımı süren ve faaliyet halindeki yapıları konu edinen programları izleme.

2. GÜN 11.10.2008 : Varış, yerleşme, kayıt işlemleri, konferans programı hakkında ve diğer gerekli bilgileri edinme, duyuru, iç postada ve kapalı devre televizyon yayını, “İzninizle Kendimi Tanıtayım” programında çalışma. Akşam tanışması.

3. GÜN 12.10.2008 :  “Rusya’nın Çınlayan Sedirleri” dizisinin yazarı Vladimir Nikolayeviç Megre’nin okurlarla tanışması .
Saat 10:00 - 13:00 arası: Uluslararası konferansın başlangıcı ve okur sorularını yanıtlama.

4. GÜN 13.10.2008 :
Bilim insanlarının konuşmaları, aile mülkleri konusunda iktisatçıların görüşleri. Halk, el sanatları sergisi. El yapımı kişisel giysi sergileri. Aile mülkleri kurma tecrübelerinin paylaşımı.

5. GÜN 14.10.2008 :
Halk, el sanatları sergisi. El yapımı kişisel giysi sergileri. Aile mülkleri kurma tecrübelerinin paylaşımı.

6. GÜN 15.10.2008 :
Halk, el sanatları sergisi. El yapımı kişisel giysi sergileri. Aile mülkleri kurma tecrübelerinin paylaşımı.

7. GÜN 16.10.2008 : - Serbest temas günü. Konferansa katılan amatör sanatçıların vereceği bir konser

8. GÜN 17.10.2008 : – Serbest temas günü, veda akşamı.

“İzninizle Kendimi Tanıtayım” programına katılarak, kurdukları aile mülklerinden, sakinlerinden, ülkelerdeki kulüplerinden söz etmek isteyenlerin, 01.09.2008 tarihine dek https://www.ringingcedarsofrussia.org/conference/allow-me-to-introduce-myself.php adresindeki formu doldurmalarını ya da (eğer bir grubu temsil ediyorsa) 15 dakikayı aşmayacak, hikâyelerini anlatan bir videoyu bir DVD’ye kaydedip aşağıdaki adrese göndermelerini rica ediyoruz. Aile mülkünün kurulduğu yerin genel görünümü, arazinin farklı kısımlarının manzarası ve elbette insanların görüntülenmesi hoş olacaktır. Diskte mülkün sakinleri tek başlarına, 3-4 dakikayı aşmayacak şekilde görünebilirler. Bir aile mülkünde yaşamayanlar da sunumlarını konferansa gönderebilir elbette.
Öneriler:  Daha iyi sonuç almak için seslere özellikle dikkat edin, kişileri tek başlarına çekerken de arka planda bir ev ya da seçeceğiniz ilgi çekici bir ayrıntı bulunması iyi olacaktır. Bir kameraman bulmakta sorun yaşarsanız, bir foto-röportaj da hazırlayabilirsiniz, yalnız röportajınızı da, metin desteğiyle birlikte bir DVD’ye kaydetmelisiniz.  

Konferans Organizasyon Komitesi, Vladimir Nikolayeviç Megre’nin konuşması için profesyonel Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça simültane tercümanları görevlendirecektir. Ancak şahsi diyaloglarda tercümanların güvenilirliğini garanti edemeyiz; bu sebeple, farklı yerleşimlerden gelen gruplara, kendi aralarından bir tercüman seçmelerini salık veririz.

Türkiye’de bulunduğunuz süre boyunca, konferans katılımcılarından ilgilendiğiniz herhangi birine ulaşmanıza yardımcı olacak bir yönlendirme servisi ve iç posta hizmeti verilecektir.

İşlerinizin sergide yer almasını istiyorsanız, bu isteğinizi 15.09.2008 tarihine dek, ilanın altında belirtilen elektronik posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

Program, tarafımızdan, maddi olanaklar gözetilerek hazırlanmıştır. Herhangi bir öneriniz, maddi konularla ilgili bir görüşünüz varsa, dinlemeye ve müzakere etmeye hazırız.  

KONFERANSA KATILMAK İÇİN SİZE GEREKENLER:

  1. Türkiye yolculuğunuza dek en az iki ay kullanım süresi kalmış bir pasaport (eğer pasaportunuzun süresi dolmuşsa, yaşadığınız bölgenin pasaport şubesine başvurmak için vaktiniz var). Turu şu adresten satın alabilirsiniz: https://www.ringingcedarsofrussia.org/conference/apply-to-ringing-cedars-conference.php
  2. Tur bedeli kişi be $270 USD’dir 3 gece ve $595 USD 7 gece. Ücrete : transferler (havaalanı-otel-havaalanı), sigorta, beş yıldızlı bir otelde çift kişilik oda dahildir. Üç kişi, bir defaya mahsus “her şey dahil” sisteminden yararlanabilir. Tek kişilik odalar ve lüks suitler ekstra ücrete tabiidir. Size en yakın uluslararası havaalanından  ayırtılacak uçak biletinin ücreti ayrıca ödenecektir; yetkili uzmanlarımızdan 24 saat boyunca bilet rezervasyonu konusunda size yardımcı olacaktır. Uçak biletleri hakkında fikir edinmek için başlıca tur operatörlerinden http://www.kayak.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  3. Katılım ücreti: – 120 USD’dir. Katılım ücretini yatırmak için aşağıdaki adreslere başvurunuz.

Sorularınız ya da önerileriniz varsa, gerekli tüm bilgileri edinmek için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edebilir ya da dilediğiniz yolla bizimle temasa geçebilirsiniz.

http://www.Anastasia.ca

ABD, Güney Afrika, Güney Amerika:

http://www.RingingCedarsofRussia.org/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.us/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.co.za/conference

130 Church Street Suit 366
New York, NY
10007
USA

Müşteri hizmetleri ve siparişler
Tel: 646-429-1985
Tel: 1-877-TO-CEDAR (862-3327)
(ABD içi ücretsiz)
Fax: 1-877-549-6902
(ABD içi ücretsiz)
sales-usa@ringingcedarsofrussia.org
customerservice-usa@ringingcedarsofrussia.org
ABD dışı:
Tel: +1-646-429-1985

Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda:

http://www.RingingCedarsofRussia.org/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.ca/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.co.nz/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.com.au/conference

1057 Steeles Ave. W.
P.O. Box 81768
M2R3X1
Toronto, ON
Canada

Müşteri hizmetleri ve siparişler
Tel: 416-628-8976
Tel: 1-888-994-6495
(Kanada içi ücretsiz)
Fax: 1-888-994-9495
(Kanada içi ücretsiz)
sales-can@ringingcedarsofrussia.org
customerservice-can@ringingcedarsofrussia.org
Kanada dışı:
Tel: +1-416-628-8976

Avrupa:

http://www.RingingCedarsofRussia.org/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.eu/conference
http://www.RingingCedarsofRussia.co.uk/conference

P.O. Box   10 14 18
Reklinghausen
45614
Germany

Müşteri hizmetleri ve siparişler
Tel: +49-2361-499639 (German)
Tel: +44-(0)870-068-9694 (English)
sales-eu@ringingcedarsofrussia.org (German, English)
customerservice-eu@ringingcedarsofrussia.org (German, English)

İngiltere Müşteri hizmetleri
Free Phone: 0800-027-0874
Tel: 0870-068-9694
Fax: 0870-068-9693
sales-uk@ringingcedarsofrussia.org
customerservice-uk@ringingcedarsofrussia.org
Britanya dışı:
Tel: +44-(0)870-068-9694

http://www.ringingcedarsconference.com/

GO BACK GO TO TOP

Sign up for "The Earth - Online Newspaper".

Click here to go to switch to high security mode of this page

Join our mailing list
for new and
updated information!

Click "Submit" to securely sign up for this online newspaper. You will receive up - to - date information on the "Ringing Cedars" movement, as well as news, informative articles, our promotions, and more! We respect our customer's privacy. We never exchange personal information with a third party.

To unsubscribe from the online newspaper use one of the following options send us an e - mail to info@earthlife.info with the subject "Unsubscribe".

Recommend this newspaper to your friends.

Your name:

Emails :


Information entered here is used for this referral only and no other purpose.

Send us your important news to: info@earthlife.info

Recommend to your friend

Word of mouth is our best advertising. The world needs the Ringing Cedars to be widely available in English, please tell your friends and neighbors about us. Better yet, share our Web site, www.earthlife.info, with them and help spread the word. It is wonderful if Anastasia's dream comes true in this country too. If you found this e - news useful to you please forward it to your friends.

Wishing you and your family health and prosperity,

www.earthlife.info

You have received this Newsletter because you are signed up on our mailing list.

Click here to go to switch to high security mode of this page

DISCLAIMER

The information contained in this mail is presented for educational purposes only. The information should not be considered complete, nor should it be relied on to suggest a course of treatment for a particular individual. Always consult with your physician, Doctor or other qualified health care provider before embarking on a new treatment, diet or fitness program. You should never disregard medical advice or delay in seeking it because of something you have read in this email. The information contained in this mail is compiled from a variety of sources ("Information Providers") and experiences. Neither this email nor Information Providers directly or indirectly practice medicine or dispense medical services, and so all information should be treated as thus. You hereby hold RingingCedarsofRussia.org, or ANY companies/individuals associated with RingingCedarsofrussia.org and it's affiliates NOT responsible for any injury that may occur either directly or indirectly by use or misuse of the information or ideas contained within.

Copyright Notice:

The content of "The Earth - Online Newspaper" is copyrighted by www.earthlife.info, and, occasionally, other rights holders. You may forward this Newsletter by e - mail an unlimited number of times, provided you do not alter the content in any way and that you include all applicable notices and disclaimers. You may print a single copy of each issue of E - News for your own personal, noncommercial use only, provided you include all applicable notices and disclaimers. Any other use of the content is strictly prohibited without the prior written permission of www.earthlife.info, and any other applicable rights holders.

Copyright 2006 www.earthlife.info, All Rights Reserved.

GO BACK GO TO TOP